ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

14 вересня 2009
Ювеліри взяли активну участь в «гарячій лінії» з Прем'єр-міністром України Ю.В. Тимошенко і членами Уряду.

«Гаряча лінія» відбулася 8 вересня. Її ініціатором виступив Державний комітет України з питань регуляторної політики і підприємництва.

Союз Ювелірів України, представник якого входить до складу Громадської колегії Держкомпідприємництва, інформував своїх учасників про підготовку «гарячої лінії».

Безпосередньо з Юлією Тимошенко вдалося поспілкуватися лише одному представникові ювелірного ринку з м. Рівне. Всього ж поговорити з Прем'єром змогли 15 підприємців, що додзвонилися. Інші розповідали про свої проблеми операторам, які приймали інформацію і обіцяли протягом 15 днів дати відповідь.

Рівненський підприємець поділився інформацією про деталі своєї розмови з Ю.В. Тимошенко.

Зокрема, підприємець поставив питання щодо перегляду звітності про операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, запровадженої Мінфіном згідно з наказом від 07.07.2008 р. №894. (Союз Ювелірів України спочатку впродовж понад 2 років стримував введення такої звітності а потім ініціював її перегляд.) Підприємець повідомив, що в звітах потрібно розкривати комерційну таємницю, повідомляти дані про контрагентів.

Прем'єр-міністр України Ю.В. Тимошенко на місці дала доручення в.о. Міністра фінансів України І.І. Уманському розібратися, переглянути звітність і доповісти про результати.

Підприємець також запропонував відмінити ліцензування діяльності з виготовлення ювелірних виробів і торгівлі ними.

Юлія Тимошенко повідомила про рішучість допомогти приватному бізнесу, і у тому числі ювелірному. В світлі останніх законодавчих ініціатив ліцензія видаватиметься один раз назавжди. Відповідний законопроект (№4581) доки не вдається переголосувати через ситуацію в парламенті. Голова Комітету Верховної Ради з питань промислової, регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська тримає це питання на контролі.

Підприємець також розповів про ситуацію відносно перевірок контролюючими органами в умовах мораторію, введеного постановою КМУ від 21.05.2009 р. №502.

Прем'єр-міністр України підкреслила, що мораторій поширюється на всі органи державного нагляду (контролю), визначені законом, окрім податкової служби, оскільки вона формує бюджет.

За результатами «гарячої лінії» найбільш оперативно обробляти дзвінки почали в Києві. Деяким ювелірам з поставлених ними питань вже дзвонили представник Держкомпідприємництва в столиці Віталій Апостолов, а також представники центрального апарату Держкомпідприємництва.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP