ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

05 серпня 2008
Мінфін запровадив щоквартальну звітність щодо операцій з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням, обов`язкову для виготовлювачів і торговців ювелірними виробами.

5 серпня 2008 р. Мінюст зареєстрував наказ Міністерства фінансів України від 7.07.2008 р. №894 «Про затвердження форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та порядку його складання». Форму звіту та порядок його складання розміщено за адресою в Інтернеті: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0724-08.

Обов`язкова для всіх ліцензіатів статистична звітність про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням передбачена згідно п.2 Ст.4 Закону України від 18.11.1997 р. №637/97-ВР «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними». Учасники ювелірного ринку - платники єдиного податку також не звільняються від подання такої статистичної звітності.

Починаючи з ІІІ кварталу 2008 р., ліцензіати повинні направляти поштою на адресу Мінфіну звіти про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням в розрізі контрагентів, прав власності та з відображенням фінансових показників. Перший звіт ліцензіати повинні подати до Мінфіну в термін до 20 жовтня 2008 р.

Вважаємо за необхідне рекомендувати всім учасникам ювелірного ринку уважно ознайомитися з зазначеним наказом Мінфіну і, у разі необхідності, направити свої пропозиції та зауваження до Союзу Ювелірів України у письмовому вигляді на адресу: а/с №462, м.Київ-1, 01001, або електронною поштою на адресу: vydolob@i.ua.

Під час семінарів 16-17 та 25-26 вересня 2008 р. Союз Ювелірів України буде ознайомлювати учасників з правилами складання та подання звітів про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням. Для цього загальна тривалість семінарів збільшиться на 1-1,5 години (з урахуванням відповідей на запитання учасників). Вартість участі в семінарах не зміниться.




    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України






Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP