ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

02 жовтня 2008
Звернення Президента Союзу Ювелірів України з приводу запровадження звітів про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням.

Шановний учаснику ювелірного ринку України !

До Вас звертається Союз Ювелірів України – всеукраїнське об`єднання підприємців, яке представляє та захищає законні права та інтереси малого та середнього ювелірного бізнесу.

5 серпня 2008 року було введено в дію наказ Міністерства фінансів України від 07.07.2008 р. №894 «Про затвердження форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та порядку його складання». Наказ виданий у відповідності до п.2 Ст.4, Ст.19 Закону України від 18.11.1997 р. №637/97-ВР «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними», Положення про Міністерство фінансів України, та зареєстрований у Міністерстві юстиції України за №724/15415.

Наказом затверджено обов`язковий для всіх без винятку ліцензіатів порядок складання та подання щоквартальних звітів про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням, які мають подаватися до Мінфіну поштою, починаючи з ІІІ кварталу 2008 року. Перші звіти повинні бути подані до Мінфіну до 20 жовтня 2008 р.. Учасники ювелірного ринку - платники єдиного податку також не звільняються від подання звітів, оскільки Мінфін встановлює форми бухгалтерського обліку та звітності для всіх суб`єктів малого підприємництва - платників єдиного податку, незалежно від виду діяльності.

Звіт передбачає надання Мінфіну інформації про контрагентів, з якими ліцензіати мають господарські відносини (постачальники, покупці, замовники послуг з виготовлення з давальницької сировини тощо), у розрізі прав власності на дорогоцінні метали та вироби з них, алмази оброблені та необроблені, вироби з них (власність суб`єкта господарювання, отримано та реалізовано за договорами комісії, одержано у вигляді давальницької сировини), фінансових показників - сум закупівель і реалізації дорогоцінних металів та виробів з них, алмазів оброблених і необроблених та виробів з них.

Форму звіту та порядок його складання розміщено за адресою в Інтернеті:

Багато учасників ювелірного ринку висловлюють своє незадоволення положеннями Наказу Мінфіну від 07.07.2008 р. №894 та відзначають про посягання на комерційну таємницю незалежних суб`єктів господарювання, про фактичне руйнування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності для малого ювелірного бізнесу. Підприємці вимагають від Союзу Ювелірів України ініціювати прискорений перегляд наказу Міністерства фінансів України.

На підставі резолюцій зборів представників учасників Союзу Ювелірів України в Івано-Франківській області 09.09.2008 р., у м.Києві 16.09. та 25.09.2008 р., результатів проведеного в регіонах збирання підписів підприємців – учасників ювелірного ринку з 15 областей України, міст Києва та Севастополя, Союз Ювелірів України ініціює перегляд наказу Міністерства фінансів України від 07.07.2008 р. №894 «Про затвердження форми звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням та порядку його складання».

Ефективність та результативність роботи Союзу Ювелірів України з перегляду наказу Мінфіну залежить від всезагальної та всебічної підтримки з боку підприємців - учасників ювелірного ринку.

Водночас, закликаємо Вас бути законослухняними підприємцями, виконувати вимоги чинного наказу Мінфіну, готувати якісно оформлені звіти. Адже за неподання звітів про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням передбачена одна відповідальність – анулювання ліцензії Мінфіну, а подання недостовірних даних у звітах є підставою для проведення позапланових перевірок дотримання вимог ліцензійних умов суб`єктами господарювання – ліцензіатами.

З метою ознайомлення більшого числа підприємців - учасників ювелірного ринку з вимогами наказу Мінфіну від 07.07.2008 р. №894, Союз Ювелірів України проведе додаткові семінари в м. Києві – 10, 14, 15 та 16 жовтня 2008 року.

З повагою,

Президент Союзу Ювелірів України,
член Секретаріату Громадської колегії Держкомпідприємництва України,
заступник керівника Комісії з розгляду проектів нормативних актів
у сфері оподаткування Громадської колегії при ДПА України,
член Національної координаційної Ради з питань захисту прав споживачів
Д.В.Видолоб    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP