ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

22 квітня 2015
Президент Союзу ювелірів України взяв участь у переговорах з представниками Європарламенту та Єврокомісії в Брюсселі


Біля головного входу Європарламенту
21 квітня 2015 р. президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб перебував з офіційним візитом у Брюсселі в складі делегації Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) на чолі з Анатолієм Кінахом. Метою візиту було проведення переговорів з депутатами Європарламенту та представниками Єврокомісії, а також урочисте відкриття представництва УСПП при Євросоюзі.

У складі делегації від української сторони були представники Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва – його Голова Віктор Галасюк, перший заступник Голови Максим Єфімов, Голова підкомітету з питань інвестиційної політики Олександр Дубінін, Голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України народний депутат Леонід Козаченко, Перший заступник голови Комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський, представники промислового, банківського секторів та агробізнесу.


Українська делегація на чолі з Президентом УСПП Анатолієм Кінахом на переговорах з депутатами Європарламенту та представниками Комісії Євросоюзу


На переговорах. Справа – депутати Європарламенту та представники Єврокомісії
Офіційний візит передбачав високий формат зустрічей. Зокрема, відбулися зустрічі з депутатами Європейського Парламенту Петрасом Ауштрявічусом, головою групи друзів України, депутатами Бронісом Ропе, Богуславом Ліберадзкі, Антанасом Гуогою та іншими.

Комісію Євросоюзу на переговорах представляли, зокрема, координатор по Україні, Росії, СНД, Балканах та Туреччині Габрієль Ло-Монако, директор з міжнародної політики та Східному партнерству, представниця Гендиректорату по підприємництву та промисловості Мікаела Хауф, член Групи підтримки України у Комісії ЄС Філіпп Куіссон, замголови програми Східне Партнерство Адріано Мартінс


Біля Конгрес-холу Єврокомісії «Albert Borschette»
В ході візиту відбулися переговори з депутатами Європарламенту та представниками Єврокомісії з питань імплементації економічної частини Угоди про асоціацію з Євросоюзом, реалізації антикорупційної політики, запровадження в Україні європейських стандартів якості, нових технологій, розвитку малого та середнього бізнесу та його кредитування.

Зокрема, представники української делегації підтвердили прагнення України стати частиною Євросоюзу та виступили за імплементацію економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС з 1 січня 2016 р. Водночас, вони наголосили на необхідності диверсифікації вітчизняного експорту у зв`язку з втратою східних ринків, що спричиняє більш активний пошук зовнішньоекономічних партнерів у ЄС, в тому числі для виходу на ринки третіх країн.

Водночас, український бізнес стурбований низькими темпами реформ в Україні – насамперед у сфері боротьби з корупцією та захисту прав інвесторів. Створення інвестиційного клімату є основним нашим пріоритетом.


Урочистості відвідав Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет
На урочистій церемонії відкриття представництва УСПП у ЄС були присутні Представник України у ЄС Костянтин Єлісєєв, генеральний директор Гендиректорату із розширення та політики сусідства Крістіан Даніельсон, депутат Європейського парламенту та голова делегації з парламентського комітету по співпраці між Україною та ЄС Андрей Плєнковіч, депутат Європейського парламенту, спікер з міжнародної політики Європейської групи консерваторів та реформаторів Чарльз Теннок, голова групи друзів України у Європейському парламенті Петрас Ауштрявічус, генеральний директор об’єднання «Businesseurope» Маркус Бейрер, а також українські народні депутати, бізнесмени, громадські діячі. Урочистості відвідав Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Під час візиту до Брюсселю президент Союзу ювелірів України Дмитро Видолоб провів переговори з народними депутатами України – представниками парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва. Обговорювалися питання дерегуляції господарської діяльності у сфері ювелірного виробництва та торгівлі, реформи державного нагляду та контролю за діяльністю ювелірного ринку, у тому числі державного пробірного контролю.

Крім того, на зустрічі з екс-Прем`єр-міністром Молдови, президентом Національного конгресу промисловців і підприємців Молдови Васіле Тарлєвим були обговорені можливості для співпраці українських ювелірів з операторами ювелірного ринку Молдови.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua
created by ZAP