ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

18 травня 2015
Союз ювелірів України підтримує скасування Інструкції про порядок одержання, використання, обліку та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння


Міністру юстиції України
П.Д. ПЕТРЕНКУ
--------------------------------------------------------
01001, м. Київ, вул. Городецького, 13

Голові Державної регуляторної
служби України
К.М. ЛЯПІНІЙ
--------------------------------------------------------
01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11


Щодо погодження проекту наказу Мінфіну
«Про визнання такими, що втратили чинність,
деяких наказів Міністерства фінансів України»

Союзом ювелірів України розглянутий проект наказу Міністерства фінансів України «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства фінансів України» (далі – Проект), оприлюднений для обговорення 08.05.2015 р.

В порядку дерегуляції господарської діяльності у сфері операцій з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням Проектом передбачено визнати такими, що втратили чинність, наступні накази Мінфіну:


- від 06 квітня 1998 року № 84 «Про затвердження Інструкції про порядок одержання, використання, обліку та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 28 квітня 1998 року за № 271/2711;


- від 28 листопада 2012 року №1230 «Про внесення змін до Інструкції про порядок одержання, використання, обліку та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння», зареєстрований у Міністерстві юстиції України26 грудня 2012 року за № 2191/22503;


- від 8 листопада 2013 року №929 «Про внесення змін до Інструкції про порядок одержання, використання, обліку та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 28 листопада 2013 року за № 2033/24565,

а також встановити, що облік дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, виробів з них та матеріалів, що їх містять (далі – дорогоцінні метали і дорогоцінне каміння), провадиться суб’єктами господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням, на підставі внутрішніх інструкцій, що розробляються ними самостійно з урахуванням методичних рекомендацій, затверджених Міністерством фінансів України.

Прийняття зазначеного Проекту є давньою мрією абсолютної більшості учасників ювелірного ринку України. Він розроблений з урахуванням напрацювань численних робочих нарад у Мінфіні за участю представників Союзу ювелірів України та рішень робочої групи з дерегуляції в ювелірній сфері при Державній регуляторній службі України.

У разі прийняття Проекту суттєво зменшиться адміністративне втручання державних органів у господарську діяльність суб`єктів господарювання – учасників ювелірного ринку, буде усунене дублювання повноважень контролюючих органів. Водночас, ризики для суспільства, споживачів та навколишнього природнього середовища відсутні внаслідок існування інших механізмів і засобів державного контролю в ювелірній сфері.

Норми Проекту відповідають завданням Уряду щодо дерегуляції господарської діяльності в різних сферах та принципам державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

У зв`язку з викладеним вище Союз ювелірів України підтримує проект наказу Міністерства фінансів України «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства фінансів України», оприлюднений для обговорення 08.05.2015 р.

Просимо Вас погодити зазначений Проект без зауважень у найкоротший термін.

З повагою,
президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб

Крім того, звернення про підтримку зазначеного вище проекту регуляторного акту направлене на адресу заступника Міністра фінансів України О.Л. Макеєвої.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua