ГоловнаВибранеНаписати листа
 
  ГОЛОВНІ НОВИНИ  
головна новини

18 травня 2015
Союз ювелірів України звернувся до Голови Верховної Ради та керівництва профільного Комітету щодо підтримки законопроекту №1718 про скасування обов`язку застосовувати касові апарати


Голові Верховної Ради України
В.Б. ГРОЙСМАНУ
---------------------------------------------------
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5


Щодо проекту Закону України
від 13.01.2015 р. №1718

На розгляді Верховної Ради України знаходиться проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій)» (реєстр. №1718 від 13.01.2015 р.), внесений народними депутатами України Продан О.П., Ляшком О.В., Купрієнком О.В.

Законопроект покликаний скасувати норми щодо обов`язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) платниками фізичними особами-підприємцями, які є платниками єдиного податку ІІ групи з 01.01.2016 р. та ІІІ групи з 01.07.2015 р., а також при наданні послуг.

Вважаємо, що запровадження РРО для цих категорій платників податків не призведе до додаткових надходжень до Державного бюджету. Проте, без кардинального реформування нормативно-правової бази щодо застосування РРО в умовах збереження каральної моделі діяльності Державної фіскальної служби це призведе до знищення підприємництва і зростання корупції.

Крім того, виробники та постачальники не здатні забезпечити касовими апаратами до 1 липня 2015 р. всіх 220 тисяч платників єдиного податку ІІІ групи, так само як і до 1 січня 2016 р. 550 тисяч платників ІІ групи. Їхні потужності є обмеженими і дозволяють постачати на ринок не більше 20 тисяч касових апаратів на місяць з можливістю збільшення обсягів постачання за рахунок імпорту, але не більше ніж до 50 тисяч на місяць. Ці дані неодноразово наводилися представниками Асоціації «УкрЕККА» - на засіданнях профільної робочої групи в Державній регуляторній службі, на «круглому столі» з питань застосування РРО в Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, на семінарі з питань практичного застосування РРО, що був організований Союзом ювелірів України спільно з ДФС та Асоціацією «УкрЕККА».

Як наслідок, з 1 липня 2015 р. та з 1 січня 2016 р. десятки тисяч легально працюючих підприємців, які не будуть своєчасно забезпечені касовими апаратами, штучно перетворяться на порушників законодавства та нестимуть відповідальність. Вважаємо ганебною практикою такі або будь-які подібні спроби збільшення надходжень за рахунок штрафних санкцій, накладених на штучно створених підставах.

Єдиним виходом із ситуації, що склалася, вбачаємо невідкладний розгляд та прийняття Верховною Радою України законопроекту №1718 і набрання ним чинності до 1 липня 2015 р.

Звертаємося до Вас з проханням у найкоротший строк провести розгляд законопроекту №1718 на пленарному засіданні Верховної Ради України та прийняти його, як Закон України.

З повагою,
президент Союзу ювелірів України Д.В. Видолоб

Крім того, звернення про підтримку зазначеного законопроекту направлені Голові Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Н.П. Южаніної та Першому заступнику Голови цього Комітету А.В. Журжію.
    

Перерахувати кошти до Союзу ювелірів України


Професійна фотозйомка ювелірних виробів

  Опитування  


  Події в Україні та світі  


  АРХIВ НОВИН  

2017

лютий березень квітень жовтень
2016

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень
2015

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014

січень березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011

січень березень квітень травень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010

січень лютий березень травень червень липень вересень жовтень листопад грудень
2009

січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень листопад грудень
2008

січень квітень травень липень серпень жовтень листопад грудень
Новини Союзу Ювелірів України у форматі RSS Українською мовою Новости Союза Ювелиров Украины в формате RSS на русском языке


© 2008-2012 www.juvelir.org.ua